اخبار آذربایجان

جشن بنیاد حیدر علی اف آذربایجان برای کودکان

در 26 اوت، به ابتکار مهریبان علی اف، رئیس بنیاد حیدر علی اف، جشن دیگری برای کودکان برگزار شد.

به گزارش  report.az، این مراسم در «دنیز مال»، «بیچ دالگا» و مراکز تفریحی و تفریحی مناطق برگزار شد. این جشن شامل ساکنان یتیم خانه ها و کودکان مبتلا به سندرم داون بود.

بنیاد حیدر علی اف همچنین برای فرزندان شهدای ما که قهرمانانه برای آزادی سرزمین ما از اشغال جان باختند، برنامه هایی ترتیب داد تا بتوانند اوقات فراغت خود را به نحو احسن سپری کنند. فرزندان شهدای ما به همراه مادرانشان در این مراسم شرکت کردند.

بچه ها با اتوبوس های ویژه ای که توسط بنیاد حیدر علی اف در محل های تفریحی مختلف باکو و مناطق برگزار می شد، آمدند. برنامه های مختلف سرگرمی و نمایشی با حضور دی جی، انیماتورها، روانشناسان، مسابقات جذاب، رله ورزشی و بازی در این روز پر از شادی به کودکان برگزار شد. کودکان و نوجوانان مهارت ها و توانایی های خود را به نمایش گذاشتند و یک روز تابستانی به یاد ماندنی را سپری کردند.

در میان فعالیت های بنیاد حیدر علی اف، مراقبت از کودکان محروم از مراقبت والدین و همچنین نیازمندان به مراقبت ویژه و همچنین فرزندان شهدای ما و تحت پوشش قرار دادن آنها با مراقبت همه جانبه از جایگاه ویژه ای برخوردار است. این صندوق به طور منظم رویدادهایی را برای کودکان سازماندهی می کند و از هیچ تلاشی برای تقویت حمایت اجتماعی آنها دریغ نمی کند.

بچه ها سر میز شام با گفت و گوهای جالب با یکدیگر برداشت این روز را به اشتراک گذاشتند.

کودکان و نوجوانان با شنیدن آهنگ فصل تابستان در مکان های تفریحی، آهنگ ها، رقص های مختلف اجرا کردند و مهارت های خود را به نمایش گذاشتند.

به دستور مهریبان علی‌وا، رئیس بنیاد حیدر علی‌اف، هدایایی از طرف این بنیاد به عنوان یادگاری از یک روز تعطیل فوق‌العاده به هر کودک اهدا شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *