[ez-toc]

خدمات ارزی مجموعه نیولند در کشور آذربایجان و سراسر دنیا

در این مطلب به خدمات مالی و روش‌های انتقال پول از کشور آذربایجان به سراسر دنیا و برعکس میپردازیم. ما در مجموعه نیولند جهت راحتی و سهولت شما عزیزان بخش نقل و انتقال پول از راه‌های قانونی را فراهم کرده‌ایم. لازم‌ به ذکر است کلیه خدمات جابجایی و انتقال پول از طریق وسترن یونیون و حساب‌های رسمی بین المللی معتبر انجام می‌شود.

پرداخت آنلاین ارز
خدمات آنلاین ارزی

(پس در ادامه با ما در سایت مهاجرتی و اقامتی نیولند همراه باشید.)

وسترن یونیون چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از شرکت‌های خدمات مالی و ارتباطی شرکت وسترن یونیون می‌باشد که در سال 1851 توسط فردی بنام ازرا کرنل تاسیس شده است. خدماتی که توسط این شرکت ارائه می‌شوند عبارتند‌از : تراکنش شخص به شخص، حواله پستی، پرداخت‌های تجاری و خدمات اقتصادی.

مهمترین خدمات این شرکت انتقال پول از یک شخص به شخص دیگر در مکان‌های مختلف می‌باشد. به همین علت این شرکت بعنوان گزینه مناسب‌تری برای نقل و انتقالات شخصی نسبت به تجاری می‌باشد. چرا که برای اشخاصی که نیاز فوری و سریع به انتقال پول دارند، مفید است. اما این اشخاص (مشتریان) باید به این نکته توجه داشته باشند که هزینه نقل و انتقال پول از طریق این شرکت بر عهده خود مشتری می‌باشد که اغلب با توجه به مقدار پول انتقالی گران می‌باشد.
علاوه‌بر موارد گفته شده، انتقال پول از طریق شرکت وسترن یونیون به دو صورت انتقال داخلی پول و انتقال بین المللی پول تقسیم می‌شود که در ادامه همین مقاله، به توضیحات بیشتر پرداخت شده است.

وسترن یونینون

نقل و انتقال داخلی پول با وسترن یونیون

زمانیکه اشخاص از طریق بانک نمی‌توانند پول خود را انتقال دهند یا می‌خواهند این کار در سریع‌ترین زمان ممکن اتفاق بیفتد، می‌توانند از وسترن یونیون استفاده کنند. اشخاص می‌توانند با مراجعه به یکی از شعبه‌های این شرکت پول خود را به شخص مورد نظر انتقال دهند. علاوه‌بر حضوری، بصورت آنلاین نیز این‌کار امکان پذیر می‌باشد اما ممکن است هزینه ها بخاطر استفاده از کارت دبیت از طریق اینترنت افزایش یابد.

نقل و انتقال بین‌ المللی پول با وسترن یونیون

علاوه‌بر انتقال داخلی پول، شرکت وسترن یونیون امکان انتقال بین‌ المللی را نیز فراهم کرده است. با اینکه مشتریان از طریق بانک می‌توانند بصورت بین‌ المللی انتقال پول را انجام دهند اما با استفاده از وسترن یونیون می‌توانند انتقال بین‌المللی پول را انجام دهند. همچنین، این شرکت یکسری قوانین برای نقل و انتقالات اتخاذ کرده است تا مشتریان اطمینان حاصل نمایند که از خدمات انتقال پول برای پولشویی یا کلاه برداری استفاده نمی‌شود. علاوه‌بر این، هزینه انتقال بین المللی پول نسبت به انتقال داخلی در وسترن یونیون کمتر می‌باشد.

مواردی که ممکن است به انتقال پول نیاز خواهید داشت:

  • خرید آنلاین ویزا
  • پرداخت شهریه دانشگاه
  • رزرو هتل و بلیط هواپیما
  • کلیه پرداخت‌های ویزا و مستر و خر یدهای آنلاین

انتقال پول از طریق وسترن یونیون در کشور آذربایجان و سراسر دنیا

نحوه انجام کار در وسترن یونیون

اشخاص می‌تواند با مراجعه به یکی از شعب وسترن یونیون نام، آدرس و مشخصات کامل شخصی که می‌خواهند پول را انتقال دهند، به همراه مقدار پول انتقالی نوشته و در اختیار شرکت وسترن قرار دهد.

این شرکت نیز با دریافت کامل هزینه انتقال و پول انتقالی از شخص انتقال‌دهنده، یک شماره کنترل (MTCN) در اختیار آن شخص قرار می‌دهد. در ادامه، شخص انتقال‌دهنده باید شماره کنترل را در اختیار کسی که این پول را در مبدا دریافت خواهد کرد، قرار بدهد. شخص دریافت کننده نیز با مراجعه به یکی از شعب شرکت وسترن یونیون و در دست داشتن شماره کنترل و کارت شناسایی می‌تواند پول را دریافت کند.

نکات مهم

  • هزینه انتقال پول تقریبا می‌تواند تا 10 درصد مبلغ انتقالی شما باشد. بنابراین، هر چقدر مبلغ انتقال بیشتر باشد، هزینه بالاتر خواهد رفت.
  • زمان انتقال پول اگر گزینه پول در دقیقه را انتخاب کنید همه عملیات نقل و انتقالات در عرض چند دقیقه انجام خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *