درباره ما

درباره شرکت مهاجرتی و اقامتی نیولند

شرکت مهاجرتی و اقامتی نیولند از تابستان 1394 با نام تجاری ( آسان سفر باکو ) در جمهوری آذربایجان فعالیت خود را در زمینه مهاجرت و توریست آغاز کرده است. در پی احساس نیاز و با درخواست مکرر هموطنان گرامی و نیز شرایط مساعد کشور آذربایجان، یکی از اهدافی که این شرکت در نظر گرفته است سهولت امر مهاجرت از کشور ایران به جمهوری آذربایجان با استفاده از اطلاعات دقیق و موثق و فقط از طریق راه های قانونی جهت اخذ اقامت قانونی در کلیه زمینه‌ها می‌باشد. ما در این شرکت با بکارگیری وکلای مجرب و با سابقه بیش از 18 سال در جمهوری آذربایجان؛ اقدام به انجام کلیه امور حقوقی و مهاجرتی نموده‌ایم.

همچنین، از آغاز سال 1398 تیم مدیریتی نیولند برآن شد با توجه به پتانسیل شرکت و شرایط با دریافت اطلاعات دقیق و قانونی اقدام به اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری برای هموطنان ایرانی نماید. و به لطف خدا در این امر نیز سر بلند و مفتخر خدمت رسانی به هموطنان عزیز ایرانی هستیم.

در نظر داشته باشید با توجه به اینکه قوانین مهاجرت و گرفتن اقامت کشورها هر روز در حال تغییر هستند؛ شرکت مهاجرتی و اقامتی نیولند بصورت مکرر راه کارهای جدید را با توجه به شرایط همان مقطع زمانی ارائه می‌دهد. همچنین، همکاران ما در این شرکت سعی دارند تا بروزترین اطلاعات را در اختیار شما متقاضیان عزیز که قصد مهاجرت و اقامت دارید، قرار دهند.

تیم مشاورین نیولند با توجه به پتانسیل شرکت و با دریافت اطلاعات دقیق از شرایط هموطنان و مشاوره و همچنین پیشنهاد راه‌های قانونی متناسب با شرایط احتصاصی هر فرد و خانواده اقدام به اخذ اقامت برای هموطنان ایرانی نمایند. به لطف خدا در این امر نیز سر بلند و مفتخر خدمت رسانی به هموطنان عزیز ایرانی هستیم.

خدماتی که در شرکت مهاجرتی و اقامتی نیولند ارائه می‌دهیم عبارتند از:

تمایز شرکت مهاجرتی و اقامتی نیولند نسبت به سایر شرکت‌ها و موسسات

  • مشاوره رایگان
  • پرداخت کلیه مراحل قرارداد بصورت اقساطی و مرحله‌ای
  • ارائه بیشترین خدمات حاشیه‌ای و ایجاد ارتباط نزدیک با مخاطب و مراجعه کننده
  • عقد قراردادهای رسمی
  • تضمین عودت وجه حق‌الزحمه در صورت عدم حصول نتیجه

ما در مجموعه نیولند قصد داریم تمام نکاتی که باعث کاهش دغدغه‌های مشتریان گرامی می‌شود، را رعایت کنیم تا بتوانیم به ایجاد اعتماد دو طرفه دست یابیم. شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *