اخبار آذربایجان

برگزاری ۸ نمایشگاه مختلف در باکو ۶

در شهریور تا آبان ماه سال جاری، 8 نمایشگاه در مرکز اکسپوی باکو با سازماندهی شرکت های “Caspian Event Organizers” و “Iteca Caspian” برگزار می شود.

«برگزارکنندگان رویداد کاسپین » در این باره به خبرگزاری «گزارش» خبر دادند .

بر اساس اطلاعات، فصل نمایشگاه با چهارمین نمایشگاه بین المللی دفاعی آذربایجان – “ADEX 2022” آغاز می شود که از 15 تا 18 شهریور ادامه خواهد داشت. قدرت  مجموعه نظامی-صنعتی شرکت های داخلی و خارجی در نمایشگاه تسلیحات و تجهیزات مدرن به نمایش گذاشته می شود. این نمایشگاه برای اولین بار پس از پیروزی شکوهمند آذربایجان در جنگ دوم قره باغ به ابتکار و سازماندهی وزارت صنایع دفاع و با حمایت وزارت دفاع برگزار می شود.

به موازات «ADEX 2022» سیزدهمین نمایشگاه بین المللی امنیت داخلی، حفاظت و نجات – «Securex Caspian» در باکو برگزار می شود. این نمایشگاه یک رویداد بین‌المللی است که مدل‌های امیدوارکننده تجهیزات، سیستم‌های حفاظتی پیچیده و تسلیحات را برای آژانس‌های مجری قانون، مرزی، نجات، آتش‌نشانی و سازمان‌های خدمات ویژه به نمایش می‌گذارد. شرکت هایی از آذربایجان، بلاروس، چین، اسرائیل، کره جنوبی، روسیه و سایر کشورها در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب باکو – “نمایشگاه بین المللی کتاب باکو 2022” در روزهای 5 تا 9 اکتبر برگزار می شود. تعدادی از انتشارات و چاپخانه های داخلی و خارجی و همچنین کتابفروشی ها، دانشگاه ها، مراکز فرهنگی، موزه ها و … در این نمایشگاه که توسط وزارت فرهنگ برگزار می شود، شرکت خواهند کرد. هدف از برپایی این نمایشگاه ترویج و رواج کتاب و کتابخوانی در این عصر دیجیتال، آشنایی با محصولات چاپی ناشران آذربایجانی و خارجی، حمایت از صنعت نشر، معرفی ناشران به کتابفروشی ها برای همکاری بالقوه و تبادل تجربه و ایده در زمینه توسعه است. 

در تاریخ 19 تا 21 اکتبر، دومین نمایشگاه بین المللی بازسازی، بازسازی و توسعه قره باغ آذربایجان – “Rebuild Karabakh 2022” برگزار می شود. امسال شرکت هایی از آذربایجان، قزاقستان، مجارستان، ازبکستان، فدراسیون روسیه و سایر کشورها در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. “بازسازی قره باغ 2022” به ایجاد بستر ارتباطی برای گفتگوهای تجاری بین شرکت های داخلی و خارجی و همچنین نمایندگان نهادها و سازمان های دولتی مربوطه اجازه می دهد تا پروژه ها و استراتژی های خود را در رابطه با بازسازی قره باغ ارائه دهند.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی ساختمان آذربایجان – “باکو بیلد 2022” و چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع، تامین آب، لوله کشی و استخر شنا – “آکوا ترم باکو 2022” در تاریخ های مشابه برگزار می شود. در «باکو بیلد 2022» همراه با شرکت های داخلی، نمایندگان آلمان، هند، ایران، سوئد، ایتالیا، مجارستان، رومانی، روسیه، ترکیه و سایر کشورها خدمات و نوآوری های خود را ارائه خواهند کرد – مصالح ساختمانی، سقف و عایق کاری، نما، پنجره. “آکواترم باکو 2022” شرکت هایی از آذربایجان، ایتالیا، روسیه، ترکیه و تعدادی از کشورهای دیگر را گرد هم می آورد. سیستم های گرمایش؛ لوله ها و خطوط لوله؛ فن آوری های آب و فاضلاب؛ تامین آب و تصفیه فاضلاب؛ دستگاه های تهویه مطبوع؛ هواکش وجود خواهد داشت.

فصل نمایشگاه با نمایشگاه های بین المللی نوآوری های پزشکی آذربایجان – “Medinex 2022” و نمایشگاه بین المللی صنعت زیبایی آذربایجان – “Beauty Azerbaijan 2022” که از 3 تا 5 نوامبر برگزار می شود، به پایان می رسد.

“Medinex 2022” یک رویداد جامع در زمینه پزشکی و بهداشت و درمان در آذربایجان و همچنین محل ملاقات تولید کنندگان، توزیع کنندگان و متخصصان صنعت است. 

این نمایشگاه با حمایت اتحادیه مدیریت واحدهای منطقه پزشکی آذربایجان (TABIB) و سازمان دولتی بیمه اجباری پزشکی برگزار می شود. تجهیزات پزشکی، محصولات پزشکی، توریسم پزشکی، آموزش پزشکی، داروها، ویتامین ها و مکمل های فعال بیولوژیکی، تجهیزات آزمایشگاهی نوآورانه، اپتیک، دندانپزشکی، فناوری اطلاعات در پزشکی و … در این نمایشگاه عرضه می شود. همچنین در ” آذربایجان بیوتی 2022″ محصولات زیبایی و زیبایی شناسی، عطرسازی، آرایشی و… ارائه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *