اخبار ترکیه

آمادگی بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان برای سرمایه‌گذاری بیشتر در ترکیه

شرکت «بایننس» به عنوان بزرگترین صرافی رمزارز جهان قصد دارد فعالیت ها و سرمایه گذاری‌ های خود را در ترکیه افزایش دهد.

مجاهد دؤنمز، مدیر کل شرکت «بایننس ترکیه» در گفتگو با خبرنگار آناتولی با اشاره به پیشرو بودن این شرکت در زمینه ارزهای دیجیتال در جهان گفت: پیشرفت ها و نوآوری های ما در این زمینه ما را قادر می‌سازند تا در مناطق جدید از جمله ترکیه حضور فعال‌ تر و بیشتری داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه نه تنها در حوزه ارز دیجیتال بلکه در نوآوری‌ های تکنولوژیک، به‌ ویژه اکو سیستم بلاکچین نیز فعالیت می‌ کنند، افزود: شرکت بایننس ترکیه از سال تاسیس بیش از 200 برابر رشد داشته‌ است. به خصوص طی دو سال گذشته فعالیتمان در ترکیه بیشتر شده و به همین دلیل این کشور یکی از اولویت‌ های ما شده است.

دؤنمز تصریح کرد: ما به طور جدی پیشرفته‌ ترین کنترل‌ های امنیتی، پروتکل‌ های حریم خصوصی داده‌ ها و کنترل‌ ها را اجرا می‌کنیم. هدف ما افزایش بیشتر حضورمان در ترکیه بوده و در این راستا قصد داریم با پروژه‌ ها و همکاری های مختلف در سال آینده فعالیت خود را به سطح بالاتری برسانیم.

مدیر کل شرکت بایننس ترکیه در بخش دیگری از این گفت و گو با بیان اینکه در دوره شیوع کرونا و کاهش اشتغال در جهان، فرصت های کاری زیادی را فراهم کرده‌ اند، افزود: مهم ترین تفاوت ما اهمیت دادنمان به منابع انسانی و عزم خود برای جذب انسان های با استعداد است. ما می‌ خواهیم فناوری‌ های آینده مالی، به‌ ویژه مسائل مربوط به Web3 و کریپتو را در ترکیه گسترش دهیم.

منبع خبر: خبرگزاری آناتولی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *