مقالات

مراحل اخذ اقامت آذربایجان برای خود و خانواده

اگر شما هم به دنبال مهاجرت خانوادگی به آذربایجان هستید، در این مقاله می توانید با مراحل اخذ اقامت برای خود، خانواده و همراهان آشنا شوید.

با ما همراه باشید…..

اخذ اقامت دائم:
برای اخذ اقامت دائم آذربایجان باید یکی از روش هایی که گفته می شود را دنبال نمایید یا از طریق سرمایه گذاری وارد این کشور شده باشید. به این ترتیب پس از گذشت مدت مشخصی شرایط برای اخذ اقامت آذربایجان برای شما فراهم می شود و می توانید برای همسر و فرزندان خود به عنوان همراه اقامت بگیرید.

از طریق ورود به یک شغل مشخص در کشور آذربایجان، روال اخذ اقامت شما به این شکل پیش می رود که پس از گذشت یک دوره دو ساله می توانید شرایط اقامت این کشور را فراهم سازید.

اقامت از طریق ازدواج
در نظر داشته باشید که برای اقامت آذربایجان، ازدواج یکی دیگر از روش هاست. شما با داشتن ویزای تحصیلی این کشور نمیتوانید به طور خودکار وارد پروسه اقامت شوید. ویزای توریستی و ویزای شرکت در کنفرانس نیز در لیست گزینه های موقت قرار دارند و برای شما اقامت دائم به همراه نمی آورند.

ناگفته نماند یک اصل بسیار مهم برای اخذ اقامت این کشور این است که افراد بتوانند در طول زندگی در آذربایجان از پس هزینه های روزمره و مالیات بر آمده و درآمد خوبی داشته باشند.

امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید…

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “مراحل اخذ اقامت آذربایجان برای خود و خانواده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *