اخبار آذربایجان

راه اندازی سامانه انتخاب مسکن ارزان در آذربایجان

دیروز ساعت 15:00 آژانس دولتی ساخت و ساز مسکن نسخه آزمایشی (دمو) ماژول فروش سامانه «مسکن ارزان قیمت» و انتخاب مسکن به ترتیب انتظار را به منظور اطمینان از راحتی کاربران در فرآیند انتخاب مسکن ارائه نمود.

طبق «گزارش» خبرگزاری report.az با اشاره به این آژانس به اطلاع می‌رساند که این سرویس جدید به کاربران این امکان را می‌دهد تا با تمامی مراحل فرآیند انتخاب آپارتمان چه در امر فروش و چه در سفارش انتظار آشنا شوند و مهارت‌های خود را در استفاده از گواهی امضای الکترونیکی و فنی ارتقا دهند. تجهیزات.

شهروندانی که دارای کابینت الکترونیکی در سامانه «مسکن ارزان قیمت» هستند می توانند به پورتال «دولت الکترونیک» (www.e-gov.az) از طریق امضای الکترونیکی (www.e-imza.az) یا امضای آسان (www.asanimza.az) می توانند وارد کابینت های الکترونیکی خود شده و از طریق لینک ویژه ای که در اختیارشان قرار داده شده است، از نسخه آزمایشی ماژول فروش و انتخاب مسکن در سفارش انتظار استفاده کنند.

نسخه آزمایشی ماژول فروش و انتخاب آپارتمان در حالت آماده به کار تا ساعت 00:00 روز 14 سپتامبر 2022 فعال خواهد بود. عملیات انجام شده از طریق سامانه همه روزه در ساعت های 00:00، 02:00، 04:00، 06:00، 08:00، 10:00، 12:00، 14:00، 16:00، 18:00، 20 :00، در ساعت 22:00 تنظیم مجدد می شود و آپارتمان ها برای انتخاب مجدد فعال می شوند.

شهروندانی که در سامانه «مسکن ارزان قیمت» به تازگی کابینت الکترونیکی دریافت کرده‌اند، می‌توانند از روز پس از تصمیم‌گیری در مورد ایجاد کابینه، از نسخه آزمایشی ماژول فروش و انتخاب مسکن در دستور انتظار استفاده کنند.

توجه: انتخاب آپارتمان های انجام شده از طریق نسخه آزمایشی ماهیت آموزشی دارد و هیچ نتیجه ای ایجاد نمی کند.

مطابق با “قانون خرید آپارتمان توسط شهروندان با تخفیف در اختیار آژانس دولتی ساخت و ساز مسکن”، شخصی که دارای کابینت الکترونیکی است و می خواهد آپارتمان را با هزینه وام رهنی با تخفیف خریداری کند، باید:

  • نماینده باید برای اخذ تصمیم تایید اولیه به بانک ها مراجعه کند.
  • نماینده باید اطمینان حاصل کند که مصوبه اولیه دریافتی از بانک در کابینه الکترونیکی سامانه «مسکن ارزان قیمت» قرار می‌گیرد.

شهروندان می توانند با تماس با مرکز تماس «108» پاسخ تمام سوالات خود را در مورد این سرویس بیابند.

تدابیر امنیتی تکمیلی برای فرآیند انتخاب مسکن که در تاریخ 15 تا 22 سپتامبر 2022 در سامانه «مسکن ارزان قیمت» برگزار می‌شود، اعمال شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *