اخبار آذربایجان

حریفان کشتی آزاد آذربایجان در مسابقات قهرمانی اروپا مشخص شدند

مسابقات کشتی قهرمانی اروپا از فردا در بوداپست مجارستان آغاز می شود.

طبق اعلام فدراسیون کشتی آذربایجان ، کشتی آزاد در سه روز ابتدایی مسابقات قهرمانی قاره‌ها برگزار می‌شود. قرعه کشی امروز برگزار شد و حریفان ورزشکارانی که نماینده آذربایجان در این رشته ورزشی خواهند بود مشخص شدند.

بدین ترتیب علی عباس رضازاده در وزن 57 کیلوگرم در مرحله مقدماتی به مصاف لوان مترولی از اسپانیا می رود و اسلام بازرگانف در وزن 61 کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف ویکتور لیزن از آلمان می رود.

حاجی علی اف در وزن 65 کیلوگرم، محبوب ریتینگ مسابقات از مرحله یک چهارم نهایی به مبارزه خواهد پیوست. حریف لیدر ملی در این مرحله برنده دیدار منیر آکتاش (ترکیه) – کوئنتین استیکر (فرانسه) خواهد بود.

زیرالدین بایراموف در وزن 70 کیلوگرم روابط خود را با دنیل آنتال مجارستانی در مرحله یک هشتم نهایی روشن خواهد کرد.

توران بایراموف در وزن 74 کیلوگرم در مرحله یک هشتم نهایی با علی عمرپاشایف از بلغارستان رقابت می کند.

اشرف آشیروف در وزن 79 کیلوگرم در دور نخست میروسلاو کیروف بلغاری را پیش رو دارد. ابوبکر آباکاروف در وزن 86 کیلوگرم در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف دنیس بالاور از مولداوی خواهد رفت.

عثمان نورماگومدوف در وزن 92 کیلوگرم مسابقات را از مرحله یک چهارم نهایی آغاز خواهد کرد. اولین حریف او سیمئونه یاناتونی (ایتالیا) یا رادوسلاو مارسینکیویچ (لهستان) خواهد بود.

ماگومدخان ماگومدوف در وزن 97 کیلوگرم تلاش می کند در مرحله مقدماتی لوکاس کراساوسکاس لیتوانیایی را شکست دهد. آیدین احمداف در وزن 125 کیلوگرم در اولین دیدار خود به مصاف پاریس کارپی آلبانیایی می رود.

لازم به ذکر است کشتی گیران اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم فردا و روز بعد در اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم به مصاف حریفان خواهند رفت. این دیدارها هر روز از ساعت 13:30 به وقت باکو آغاز می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *