اخبار آذربایجان

توانمندی شرکت‌های ایرانی برای حضور در جمهوری‌ آذربایجان

چند شرکت صنعتی صاحب سبک و تکنولوژی ایرانی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌ المللی ساخت و ساز باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، حضور فعال داشتند.

هشت شرکت بزرگ صنعتی ایرانی در زمینه ساخت و ساز، آخرین توانمندی و دستاوردهای خود را به مدت سه روز 19 تا 21 اکتبر 2022 در بیست و هفتمین نمایشگاه اکسپو باکو به نمایش گذاشتند.

نماینده شرکت‌ تولید آلومینیوم در ایران گفت: هدف از شرکت در نمایشگاه باکو، نمایش توانمندی‌ های این شرکت بوده تا سهمی در بازسازی قره‌ باغ داشته باشد.

انواع محصولات فولادی، سازه‌ های فلزی، ابزارهای نوین جوش و دیگر محصولات راهبردی برای ساخت و ساز توسط شرکت‌ های صنعتی ایران در نمایشگاه باکو ارائه شد.

نماینده شرکت ایرانی تولیدکننده محصولات فولادی اظهار داشت: هدف از حضور در نمایشگاه باکو، گسترش بازار صادراتی بوده و این شرکت انواع ساندویچ پانل و سازه‌ های سبک فولادی تولید می‌کند.

نماینده یک شرکت مشترک ایرانی و آذربایجانی هم گفت: این شرکت در جمهوری آذربایجان طرح‌ های مختلف عمرانی و صنعتی را اجرا می‌کند.

بازرگانان فعال و نمایندگان شرکت‌ ها در جمهوری آذربایجان کیفیت محصولات ایرانی را خوب ارزیابی و تاکید کردند؛ آنان می‌ توانند محصولات خود را به جمهوری آذربایجان صادر کنند.

منبع خبر: پایگاه خبری حقایق قفقاز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *