اخبار آذربایجان

ارائه آپارتمان های اجاره ای توسط دولت آذربایجان

216 واحد آپارتمان نوسازی کامل دیگر در قالب سازوکار اجاره صندوق ضمانت وام و اعتبارات آذربایجان در فهرست مناطق مسکونی عرضه شده به شهروندان این کشور قرار گرفت.

«خبرگزاری report» با اشاره به صندوق وام و اعتبارات به اطلاع می رساند که در مجتمع مسکونی واقع در خیابان ناصرالدین طوسی، منطقه ختایی، باکو، 44 قطعه مسکونی که آپارتمان های 2 و 3 اتاقه است به شهروندان پیشنهاد می شود. پرداخت ماهانه آپارتمان های نوساز در مجتمع از 557 منات شروع می شود.

172 آپارتمان با 1، 2 و 3 اتاق در مجتمع واقع در کیلومتر 17 بزرگراه باکو-سومگیت، شهر خیردلان، منطقه آبشرون ارائه می شود. پرداخت ماهانه آپارتمان در این مجموعه از 268 منات شروع می شود. پرداخت های ماهانه با در نظر گرفتن هزینه ها از جمله بیمه در هزینه آپارتمان با شرایط بسیار مطلوب محاسبه می شود.

آپارتمان های جدید از 8 آگوست برای انتخاب آنلاین باز خواهند شد. شهروندان می توانند از طریق سایت با آپارتمان های ارائه شده در مجتمع های مسکونی نوساز آشنا شوند.

لازم به ذکر است، در ماه گذشته 211 واحد آپارتمان نوسازی کامل در دو آدرس مذکور در چارچوب سازوکار اجاره در اختیار شهروندان قرار گرفت. در مجموع تا کنون 1847 خانوار از این سازوکار بهره مند شده اند.

منبع خبر: report.az

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *